PORSCHE 911 CARRERA 996 2001 – SPRZEDANE

Gdy tylko usłyszymy słowo Porsche od razu przychodzi nam na myśl nie inne jak właśnie 911. Ale trudno się dziwić gdy mamy do czynienia ze wzorem samochodu sportowego. Każdy kolejny model jest punktem odniesienia dla innych marek. Niezmienna od lat sylwetka oraz układ napędowy potwierdzają to, że po prostu się sprawdza. Jednak w 996 niejako zrywa się z tradycją na rzecz nowoczesności – odchodząc od silników chłodzonych powietrzem – lecz czy należy to uznać za wadę?

Rok produkcji: 2001
Przebieg: 155.700 km
Pojemność: 3387 cm³
Moc: 300 KM
VIN: WP0ZZZ99Z1S603524

Porsche 911 996 sprowadziliśmy 2 lata temu ze Szwajcarii z przebiegiem 150 tys. km. Użytkowane tylko przy ładnej pogodzie. Serwisowane na bieżąco.
Porsche 911 996 z napędem na tylne koła i manualną skrzynią biegów jest najbardziej pożądanym zestawieniem na rynku. Najbardziej korzystny stosunek mocy do masy (1320kg). Większość egzemplarzy 996 na rynku wtórnym występuje z automatyczną skrzynią biegów i napędem na 4 koła, które są cięższe o 200-250 kg.
Dostępny jest komplet kluczyków,  kompletna dokumentacja serwisowa z potwierdzonymi przebiegami a także dokument ABGAS z wpisanymi przebiegami podczas badania emisji spalin. Samochód w Szwajcarii miał 2 właścicieli.Przeprowadzone przez nas prace serwisowe:
– wymiana świec i sprawdzenie silnika,
– wymiana oleju, filtrów oraz płynu chłodniczego i hamulcowego,
– wymiana wahacza prawy przód,
– geometria zawieszenia,
– kompleksowe czyszczenie wnętrza oraz korekta lakieru z zabezpieczeniem powłoką kwarcową

Auto w pełni sprawne i przygotowane do jazdy. Nie ma żadnych wycieków z układu napędowego ani luzów w zawieszeniu. Przeglądy techniczne były wykonywane co roku (dane zostały zapisane w CEPiK).

Pojazd opłacony z ważnym OC i tłumaczeniem dokumentów. Koszt rejestracji 256 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *