MERCEDES 500 SL R129 1991 – SPRZEDANY

Mercedes 500SL R129
Rok Produkcji: 1991
Przebieg: 140.670 km
Moc silnika: 326 KM

Samochód sprowadzony ze Szwajcarii. Zakupiony od 2. właściciela. Kod lakieru 199 połączony z czarną tapicerką. Pojazd został wyrejestrowany bezpośrednio przed sprowadzeniem 14 listopada 2018 r. Przebieg jest udokumentowany w książce serwisowej, rachunkach oraz dokumencie ABGAS. Tarcza prędkościomierza AMG została założona przez poprzedniego właściciela.

Auto jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Na nadwoziu brak śladów korozji, wgnieceń, zarysowań. Wskazania pomiaru lakieru widoczne są na zdjęciach. Wnętrze pojazdu jest bardzo dobrze utrzymane. Skóry miękkie bez przetarć. Miękki dach w ładnym stanie bez przetarć, szyby nowe. Samochód ma założone opony zimowe. Posiadamy do niego koła Lorinser 18 cali (za podatkową opłatą).

Wyposażenie zgodnie z nr VIN:
199O BLAUSCHWARZ
199U BLAUSCHWARZ – METALLICLACK
260 TYPENKENNZEICHEN AUF HECKDECKEL – WEGFALL
271A LEDER PERFORIERT SCHWARZ
281 LEDERLENKRAD (390 MM) MIT SPORTLICHEM DESIGN UND LEDERSCHALTHEBEL
283 WINDSCHOTT
291 AIRBAG FÜR FAHRER UND BEIFAHRER
310 ANTENNE MIT WEICHE FÜR TELEFON NETZ C AUF KOTFLÜGEL HINTEN LINKS
565 FONDSITZE FUER SL-TYPEN
580 Air conditioning
590 WÄRMEDÄMMENDES GRÜNES GLAS RUNDUM, HEIZBARE HECKSCHEIBE
600 SCHEINWERFER-REINIGUNGSANLAGE
645 WINTERREIFEN M + S
652 LEICHTMETALLRÄDER 8-LOCH
682 FEUERLÖSCHER
740 VERDECKSTOFF SCHWARZ (9001)
752 RADIO BECKER MEXICO 2000 VK
873 SITZHEIZUNG FAHRERSITZ LINKS UND RECHTS
880 SCHLIESSANLAGE MIT INFRAROT-FERNBEDIENUNG

W Polsce wymieniliśmy górne mocowania amortyzatorów, gumy stabilizatora, uszczelki pokrywy zaworów, świece, pasek wielorowkowy wraz z napinaczem, poduszki silnika, wspornik układu kierowniczego, szybki w miękkim dachu, wycieraczkę szyby oraz reflektorów. Ponadto zostały założone nowe pomarańczowe kierunkowskazy, akumulator, wygłuszenie maski, niektóre zużyte drobiazgi takie jak lusterka w daszkach przeciwsłonecznych, osłony daszków, przycisk schowka. Są to najczęściej zużywające się elementy plastikowe wnętrza. Radio zostało sprawdzone i wymienione zostały żaróweczki podświetlenia. Zapobiegawczo przelutowane i zostały niektóre moduły, w których tworzą się tzw. “zimne luty” (świateł, kierunkowskazów i wycieraczek oraz regulator napięcia). Silnik i wtrysk mechaniczny został wyregulowany przez naszych najlepszych fachowców w zaprzyjaźnionym warsztacie. Klimatyzacja sprawdzona i uzupełniony czynnik.

Samochód jest to pełnym serwisie. Wymienione są wszystkie oleje i płyny serwisowe łącznie z olejem hydraulicznym układu otwierania dachu.

Lakier został zabezpieczony powłoką polimerową a wnętrze dokładnie wyczyszczone i zaimpregnowane. Samochód jest kompletnie przygotowany do jazdy i nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

Cena: 60000 PLN (netto) / 73800 PLN (brutto)
Cena zawiera wszelkie opłaty, które zostały wykonane. Samochód jest przygotowany do rejestracji. Samochód odbierasz z 30 dniowa polisą OC lub zapewnimy transport do miejsca zamieszkania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *