MAZDA MX-5 I (NA) 1.6l 1991 – SPRZEDANA

„Zdaję sobie sprawę, że ci spośród was, którzy mają owłosione klatki piersiowe, będą drwić i cmokać z niezadowoleniem. Powiedzą, że to „samochód dla bab”, że jest „gejowski” i tak dalej.
No cóż, w porządku. Możecie trwonić pieniądze na Mustangi i Ferrari. Jednak jeśli chcecie sportowego samochodu, MX-5 nada się idealnie. Żaden inny pojazd nie oferuje lepszego stosunku ceny do wartości. Żaden nie da wam też tyle radości. Mazdzie przyznaję pięć gwiazdek tylko dlatego, że nie mogę dać jej czternastu.”
~Jeremy Clarkson

Mazda MX-5 I (NA)
Rok Produkcji: 1991
Data I rej. 01.08.1991r.
Przebieg: 99.600 km
Moc silnika: 115KM

Oferujemy piękny egzemplarz Mazdy MX-5 I serii (NA) z silnikiem 1,6 o mocy 115KM. Auto sprowadzone ze Szwajcarii. Wyjątkowo zadbany egzemplarz bez najmniejszych śladów korozji. Serwisowany w ASO Toyota/Mazda. Przy stanie licznika 96.722km w kwietniu 2013r.  wykonany duży serwis wraz z wymiana rozrządu. Nowy miękki dach z ogrzewana szybą. Widoczne na zdjęciach felgi model ENZO 16 calowe z praktycznie nowymi oponami.

Dysponujemy pełna historią serwisową (książki, Abgas) oraz kompletem kluczyków.

W dniu 29.10.2015r. w ASO Mazda wymieniliśmy olej i filtry.

Wyposażenie:
– hardtop
– softtop (nowy z ogrzewana szybą)
– persening na miękki dach
– elektryczne szyby
– dwa komplety kół (w tym oryginalne 14 calowe)

WADY:
– niewielkie odpryski lakieru widoczne na zdjęciach

Samochód jest opłacony i kompletnie przygotowany do zarejestrowania (przegląd techniczny, tłumaczenia dokumentów). Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *