Lexus LS400 1993 – SPRZEDANY

Lexus LS400 sprowadzony 4 lata temu ze Szwajcarii. Zakupiliśmy go od córki pierwszego właściciela. Samochód w znakomitym zestawieniu kolorystycznym. Lakier na wszystkich elementach jest fabryczny i oryginalny. Jest to lakier perłowy położony w technologii trójwarstwowej, przez co jego powłoka jest grubsza od standardowej. Samochód nie posiada żadnych rys, wgnieceń ani najmniejszych śladów korozji.

Jest to samochód z naszej prywatnej kolekcji.

Rok produkcji: 1993
Przebieg: 146.900 km

Moc silnika: 245 KM
VIN: JT153UF1000187745

Lexus LS400 sprowadzony ze Szwajcarii 2 lata temu. Zakupiliśmy go od córki pierwszego właściciela.

Samochód w znakomitym zestawieniu kolorystycznym. Lakier na wszystkich elementach jest fabryczny i oryginalny. Jest to lakier perłowy położony w technologii trójwarstwowej, przez co jego powłoka jest grubsza od standardowej. Samochód nie posiada żadnych rys, wgnieceń ani najmniejszych śladów korozji.

Po sprowadzeniu wymieniono akumulator oraz amortyzator pneumatyczny zakupiony w ASO Lexus (do wglądu faktura na kwotę 2600 zł). Wymieniony rozrząd oraz wykonany serwis w ASO Toyota. Wymienione sworznie z przodu oraz tuleje tylnego zawieszenia.

Lexus utrzymany jest w doskonałym stanie zarówno mechanicznym jak i wizualnym. Skórzana tapicerka jest miękka, niewysuszona, odpowiednio zaimpregnowana. Drewniane wykończenia są oryginalne, lśniące, niepopękane ani nie porysowane.
 
Nadwozie bez wgnieceń. Lakier bez rys, oryginalna powłoka na wszystkich elementach, profesjonalnie oczyszczona i zabezpieczona.
 
Wszystkie elementy instalacji elektrycznej sprawne. Silnik doskonale odpala i chodzi bez najmniejszych drgań. Skrzynia biegów płynnie zmienia biegi, nie szarpie, brak jakichkolwiek uwag.
 
Zawieszenie w doskonałym stanie, wymienione wszystkie elementy wykazujące znaki zużycia. Amortyzatory pneumatyczne sprawne. Bezproblemowo podnosi się oraz utwardza.

Jest to samochód z naszej prywatnej kolekcji. Sprowadzony z przebiegiem 144.230 km. Przez 2 lata przejechał tylko 2 tys. km tylko i wyłącznie w przy ładnej pogodzie. Auto opłacone w Polsce i przygotowane do rejestracji.

Zakup na podstawie umowy kupna.