AutoŚwiat Classic

Już gdy wystawialiśmy na sprzedaż naszego Mercedesa 500E, liczyliśmy na spore zainteresowanie.  Nie da się ukryć ale rzeczywistość znacznie przerosła nasze oczekiwania. Kilka dni po ukazaniu się ogłoszenia, odebraliśmy nieoczekiwanie maila od AutoŚwiat Classic…

 W mailu widniało zapytanie czy udostępnimy auto do sesji do kolejnego numeru tego magazynu.  Oczywiście zgodziliśmy się bez wahania. Dodatkowo po przesłaniu kilku zdjęć zdecydowali się by przed obiektywem stanął także Mercedes 500SEC Lorinser. Po kilku rozmowach telefonicznych wszystko już było ustalone. Reporterzy mieli się u nas pojawić 25 października i tak też się stało.  Kilka zdjęć z przebiegu sesji:

Pogoda była wręcz idealna – sucho ale niezbyt słonecznie. Po kilku godzinach było po wszystkim. Zdjęcia oglądane wprost z aparatu robiły ogromne wrażenie. Oto kilka z nich:

Po miesiącu oczekiwania ukazał się efekt końcowy. Kolejny numer AutoŚwiat Classic a na okładce…   nasz Mercedes!

 

500SEC nie pojawił się w tym numerze z tego względu, że nie był zaplanowany żaden artykuł, w którym można by nawiązać do niego. Gdy w przyszłości takowy się pojawi, możemy również spodziewać się w nim naszej Śnieżynki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *