AUDI A8 4.2 L D2 2002 – SPRZEDANE

Perfekcyjna limuzyna prosto od księcia Lichtensteinu. Lekka aluminiowa konstrukcja oraz dopracowany silnik V8 – gdzie lepiej zasiąść – z przodu czy z tyłu?

Rok produkcji: 2002 r.
Pojemność silnika: 4172 ccm
Moc silnika: 310 KM
Przebieg: 187,450 km

AUDI A8 4.2 QUATTRO 310 KM w długiej wersji nadwozia LWB (Long Wheel Base). Samochód służył we flocie dyplomatycznej księcia Lichtensteinu. Pierwszym właścicielem od nowości do 2014 r. był Fürst Hans Adam von und zu Liechtenstein, co udokumentowane jest w książce serwisowej. Na przednim błotniku zainstalowany fabryczny maszt do mocowania flagi. Element ten jest ściągany, a otwór posiada oryginalna zaślepkę.

Samochód zachowany w perfekcyjnym stanie z minimalnymi śladami upływu czasu i użytkowania. Kompletna dokumentacja serwisowa, książki badań Abgas, rachunki z serwisu w Szwajcarii. Samochód przy stanie licznika 120 tys. km w 2012 rok miał wymieniony rozrząd w ASO AUDI. Ostatnia wymiana oleju w sierpniu 2017 r. przy stanie licznika 184.500 km.

Nadwozie nie posiada wgnieceń, lakier na całej powierzchni jest fabryczny, bez uszkodzeń czy zarysowań. Bardzo drobne odpryski od kamieni na masce.

Wnętrze jest w idealnym stanie. Plastiki, podsufitka, drewna i inne elementy w fabrycznym stanie, matowe i bez widocznego zużycia. Skóra jest miękka, bez uszkodzeń czy przetarć. Komplet fabrycznych welurowych dywaników bez oznak zużycia.

Podwozie i wnęki nadkoli w stanie wzorowym. Wiele elementów zawieszenia ma oryginalne nalepki serwisu AUDI.

Samochód opuścił fabrykę bez fabrycznego radia. Dokupiliśmy oryginalne radio dedykowane do tego modelu z nowym procesorem, który nie posiada znanej wady regulacji głośności.

Wykonane prace: nowe sprężyny zawieszenia, nowy tylny zacisk hamulcowy, diagnostyka silnika, czyszczenie wnętrza i impregnacja tapicerki skórzanej oraz niewielka korekta lakieru i zabezpieczenie powłoką polimerową.

Samochód wyróżnia się na tle każdej innej Audi A8 nieskazitelnym stanem zachowania i prominentnym pochodzeniem.

Cena 67’500 PLN zawiera wszelkie opłaty wymagane do rejestracji oraz tłumaczenia dokumentów, które zostały wykonane.
Samochodem można wrócić na kołach, gdyż posiada ubezpieczenie OC. Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej.

Istnieje również możliwość dowiezienia pod adres nowego właściciela.

Telefon: +48 602 103 050, +48 796 785 544

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *